Soutěž mladých hasičů Floriánek Cup 2013

V letošním roce se mladí hasiči z Veřovic zapojili do okresní soutěže Floriánek Cup. Jednalo se o sérii 10 soutěží a vždy se závodilo ve dvou disciplínách. První disciplína na všech soutěžích byla královskou disciplínou v požárním sportu a to požární útok. Druhá disciplína se skládala z pěti oddílů. Jednalo se o štafetu požárních dvojic, běh na 60 m s překážkami, štafetu 4x60m člunkově, útok CTIF a závod požární všestrannosti. Naše děti se těchto soutěží účastnily ve dvou kategoriích, jako mladší a starší žáci. Pro mladší byly tyto soutěže především zdrojem nových zkušeností a získání sebevědomí, což se projevilo i na jejich umístění, kdy skončili na 9 místě z 10 družstev. Starší na těchto soutěžích taktéž nabírali zkušenosti a především získali větší chuť do soutěžení, a v celkovém pořadí skončili na 11 místě ze 14 družstev.

Soutěž Floriánek Větřkovice   Soutěž Floriánek   Fulnek

Soutěž Floriánek Prchalov