Okrsková soutěž mladých hasičů ve Veřovicích  -  21. 9. 2013

V sobotu 21. září se od 9:00 hodin uskutečnila okrsková soutěž mladých hasičů za Kulturním domem ve Veřovicích. Této soutěže se zúčastnily 4 sbory z okrsku Frenštát pod Radhoštěm. Jednalo se o Bordovice, Lichnov, Tichou a samozřejmě domácí Veřovice. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, mladší a starší žáci a ve dvou disciplínách, požární útok a štafeta požárních dvojic. V kategorii mladší soutěžily 4 družstva a v kategorii starší pouze 2 družstva. Hasiči z Veřovic se umístili na 3 místě v kategorii mladších a v kategorii starších skončily Veřovice na 1 místě. I když soutěžení mezi dětmi bylo ohromné, nejednalo se ani tak o soutěž, ale především o velký společný trénink družstev v okrsku. Z tohoto důvodu si taky každé družstvo odneslo balíček sladkostí a společenské hry, aby se v zimním období měly děti v kroužku čím zabavit.