Požár travnaté plochy - 20. 3. 2014

Ve čtvrtek 20. 3. 2014 v 21:41 hod. byl nahlášen na tísňovou linku hasičů požár travnaté plochy za firmou ALVE. Na místo byla vyslána jednotka SDH Veřovice a HZS Nový Jičín. Naše jednotka po příjezdu na místo požáru provedla prozkoumání situace a zjistila, že se jedná o 3 rozfoukaná ohniště na louce.  Poté předala místo požáru veliteli jednotky HZS z Nového Jičína. Pro uhašení ohnisek byl použit jeden proud D z cisterny CAS32 T148. Po uhašení byli ohniště rozhrabaná, aby se vyloučilo žhavým místům uvnitř ohniště. Po ukončení hasebných prací se jednotka vrátila zpět na základnu.

Při požáru bylo přítomno 9 členů  naší zásahové jednotky  s oběma zásahovými vozy - Renault se stříkačkou  PS12 a  cisterna CAS32 T148.