Zimní soutěž mladých hasičů v tělocvičně ve Veřovicích - 15. 2. 2014

V sobotu 15.2. sbor dobrovolných hasičů Veřovice uspořádal zimní soutěž pro mladé hasiče v místní tělocvičně základní školy. Na tuto soutěž se přihlásilo 12 sborů z celého okresu Nový Jičín. Soutěž probíhala ve dvou disciplínách a čtyřech kategoriích – družstva starších a mladších žáků a starší a mladší jednotlivci. První disciplína představovala vázání hasičských uzlů a druhá spojování spojek na základně. Naší hasiči se účastnili všech kategorií a také sklidili krásná umístění. V družstvech za mladší žáky se umístili na 7. místě z 11 družstev, v kategorii starší se umístili na 4. místě z 10 družstev. V kategorii mladší žáci, se za jednotlivce umístila nejlépe Daniela Sýkorová a to na krásném 5. místě z 23 závodníků. V kategorii starší žáci za jednotlivce obsadily stupně vítězů dvě naše závodnice a to na 3. místě Kamila Sýkorová a na 2. místě Dominika Nogolová.