HASIČI     VEŘOVICE   

136 LET

HASIČSKÉHO  SBORU

VE VEŘOVICÍCH

1885 - 2021

 
  Aktuality      

  Fotogalerie

  Historie

  Mladí hasiči

  Pohárová soutěž

  Technika

  Výbor

  Zásahová jednotka

  Zásahy

  Kontakt

  Odkazy

 

POČASÍ

Radar bouřky

  

 

 


 

V neděli 20. 12. 2020 se, za přísných hygienických opatření, konalo setkání členů našeho sboru u příležitosti oslav 135. let založení SDH Veřovice. Setkání se uskutečnilo na 3 skupiny, tak aby byly dodrženo vládního nařízení. Starosta sboru přednesl zprávu o činnosti sboru a dále proběhlo vyznamenání jednotlivých členů za věrnost a příkladnou práci, kterou pro sbor vykonali a vykonávají. Následně bylo připraveno pohoštění - steak s hranolkami a zákusek. Všichni členové obdrželi dárkové předměty.

                                       <<<  FOTO >>>
 

Moravskoslezský kraj - spolufinancovány oslavy 135. let založení sboru

 


Slavnostní představení nového zásahového DA-L1Z Renault Master 2,3 dCi s přívěsem pro JSDH Veřovice

vloženo 17. 2. 2017

V sobotu 11. 2. 2017 od 15:30 proběhlo, před hasičským domem, pro občany naši obce slavnostní představení nového zásahového dopravního automobilu JSDH Veřovice. Jedná se o DA-L1Z Renault Master 2,3dCi s přívěsem pro hašení. Velitel jednotky společně s místostarostou obce panem Fojtíkem představili nové vozidlo, vysvětlili financování vozidla i jeho technické parametry. Následně si všichni mohli vozidlo i přívěs prohlednout z blízka.

>>> Článek o nových DA-L1Z pro SDH Veřovice a SDH Bordovice zveřejněný na web. stránkách Požáry.cz <<<

 >>> Všechny fotky <<<   

 

IV. roční zimní soutěže mladých hasičů v tělocvičně ZŠ Veřovice

vloženo 17. 2. 2017

V sobotu 11. 2. 2017 sbor dobrovolných hasičů Veřovice uspořádal IV. ročník zimní soutěžě pro mladé hasiče v místní tělocvičně základní školy. Na tuto soutěž se přihlásilo 12 sborů z celého okresu Nový Jičín. Soutěž probíhala ve dvou disciplínách a čtyřech kategoriích – družstva starších a mladších žáků a starší a mladší jednotlivci. První disciplína představovala vázání hasičských uzlů a druhá spojování spojek na základně.


Hasičský ples - 28. 1. 2017

vloženo 6. 2. 2017

V sobotu 28. 1. 2017 od 19 hodin se uskutečnil tradiční HASIČSKÝ PLES v Kulturním domě ve Veřovicích. K tanci a poslechu zahrála skupina RK - BAND z Hranic n. M. a také se nám představili se svým tanečním vystoupením "Rytíři sv. Grálu" z Ostravy.  

                       >>> Všechny fotky <<<